Ауді Центр Запоріжжя Новини

Audi вже сьогодні формує світ завтрашнього дня. З прогресивними технологіями, пристрасною творчістю та новою філософією суспільства. Відкрийте для себе різноманітність наших моделей Audi.

  1. Новини
  2. Детейлінг
05.04.2024
Новини автоцентру

Детейлінг

Подаруйте своєму автомобілю розкішний догляд: представляємо нову послугу авто детейлінгу

детейлінг

Шановні любителі Audi, раді вам повідомити про нове доповнення до нашого спектру послуг - авто детейлінг. Ця послуга призначена для тих, хто прагне зберегти і підкреслити красу та благородство свого автомобіля.
Що таке авто детейлінг?
Авто детейлінг - це високопрофесійний процес догляду за автомобілем, який включає в себе ретельне очищення, полірування і захист зовнішньої поверхні автомобіля. Наші досвідчені спеціалісти використовують найсучасніші технології та професійні засоби.
Чому варто скористатися послугою авто детейлінгу?
1. Збереження вигляду автомобіля: Періодичний детейлінг допомагає зберегти оригінальний вигляд лакофарбового покриття, уникнути появи подряпин та інших дефектів.
2. Захист від шкідливих факторів: професійні засоби для захисту лакофарбового покриття захищають автомобіль від впливу агресивних середовищ, включаючи сонячне випромінювання, пил, бруд, дощ та інші фактори.
3. Підвищення вартості автомобіля: регулярний догляд і детейлінг може підвищити ринкову вартість вашого аітомобіля при подальшому продажу.

На що можна розраховувати?
Наша команда професіоналів готова надати вам широкий спектр послуг, включаючи:
- Поклейка плівки антигравійної/вінілової
- Полірування кузова/фар
- Нанесення захисного покриття кузова/фар
- Нансення кераміки/твердого воску
- Антидощ
- Антихром/шумоізоляціяЗвертайтеся до наших фахівців з авто детейлінгу сьогодні, і дозвольте вашому Audi засяяти новим блиском!
Записатися на послугу або дізнатися більше можна за телефономи:
+380 66 156 12 27
+380 50 252 92 92

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.