Audi SQ5 TFSI

Audi SQ5 TFSI

Приготуйтесь до спортивного драйву.

Audi SQ5 TFSI.

Новий Audi SQ5 TFSI вражає захопливою динамікою, комплексом передових технологій та рівнем оснащення, тож автомобіль ідеально підходить для повсякденного користування. Зі створеним заново 3-літровим двигуном TFSI V6 потужністю 354 к.с. Audi SQ5 TFSI «вистрелює» з місця до першої «сотні» за 5,4 секунди, а враження від старту посилює ефектний звуковий супровід. Q-дизайн з чіткими контурами стильно доповнюють елементи у стилістиці «S», такі як ексклюзивні повітрозабірники титаново-чорного кольору та спортивні накладки порогів.

Просто прийміть виклик.

Надпотужний двигун TFSI V6 видає 354 к.с., а максимальний крутний момент становить 500 Нм. Завдяки цьому першу «сотню» автомобіль набирає вже за 5,4 секунди. Гранична швидкість становить 250 км/год. В парі з двигуном працюють довершені технології. Це, зокрема, доступний вже у базовій комплектації повний привод quattro, який на замовлення можна доповнити спортивним диференціалом та розробленою спеціально для «S»-серії адаптивною пневмопідвіскою. За передачу потужності відповідає 8-ступенева АКП tiptronic, яка вирізняється плавним і швидким перемиканням. У результаті Audi SQ5 TFSI надзвичайно ефективно долає повороти і нерівні ділянки дороги.

Елегантний атлет. Дизайн SQ5 TFSI надзвичайно гармонійний. Справжньою окрасою автомобіля слугують передній бампер з повітрозабірниками у стилістиці «S» та задній бампер з дифузором, закритим решіткою з характерними чарунками. Ефектними акцентами виступають решітка радіатора у характерній для серії «S» стилістиці з подвійними алюмінієвими планками і матово-сірими декоративними елементами кольору Twilight Grey. В свою чергу, зовнішні дзеркала з оздобленням під алюміній та накладки порогів кольору кузова підкреслюють спортивний стиль моделі. Враження від динамічного вигляду автомобіля посилюють спарені патрубки випускної системи та червоний логотип «S». Емблема «V6» на бокових накладках недвозначно вказує на потенціал SQ5 TFSI.
Ласкаво просимо у салон.

Інтер'єр з першого погляду вражає дизайном мультимедійної системи та високою якістю виготовлення. Перелік стандартного оснащення помітно розширився. Зокрема, до базової комплектації входять прикрашені тисненим логотипом «S» передні спортивні сидіння з оббивкою з комбінації шкіри та Alcantara, підсвічувані накладки порогів з емблемою «S», а також спортивне 3-спицеве багатофункціональне кермо Multifunktion plus з логотипом «S». За доплату можна розширити можливості мультимедійної системи за допомогою, наприклад, віртуальної панелі приладів Audi virtual cockpit, або зробити дизайн ще ефектнішим, обравши декоративні вставки з карбону Atlas. Крім цього, як опція пропонується заднє сидіння, що складається з трьох окремих крісел з регулюванням у поздовжньому напрямку та можливістю зміни нахилу спинки. Залежно від положення заднього багатомісного сидіння об'єм багажного відсіку може становити від 500 до 610 л. З повністю складеною спинкою заднього сидіння цей об'єм зростає до 1550 л. Перелік стандартного оснащення доповнюють 20-дюймові легкосплавні диски з п'ятьма подвійними спицями у формі зірки, світлодіодні фари та ексклюзивна для «S»-версії адаптивна підвіска.