Audi RS Q8
RS Q8

Новий вимір динаміки.
Audi RS Q8.

Найпотужніший позашляховик-купе від Audi Sport: Audi RS Q8 потужністю 600 к. с. На додачу до традиційної для RS динаміки він переконує надзвичайною мінливістю вражень від керування та дизайну.

Lejuplādēt visu
00:00 | 00:00
  • Priekšpuses raksturīga īpatnība: astoņstūra formas vienotais režģis ar spīdīgu RS šūnveida struktūru.

  • Audi RS Q8¹: visjaudīgākā Audi Sport apvidus kupeja.

  • Izvēles aprīkojumā pieejamā panorāmas stikla jumta lielā virsma ielaiž Audi RS Q8¹ salonā vairāk gaismas.

  • Izvēles aprīkojumā pieejamie tumši tonētie RS matricas LED priekšējie lukturi apgaismo jūsu ceļu.

  • Atlētisko raksturu uzsver jumta līnija, kas pazeminās virzienā uz aizmuguri.

  • Pieejami pēc pieprasījuma: Piecu Y veida spieķu rotora dizaina 23 collu lietie diski un keramiskās bremzes.

  • Pateicoties savai līdz 1755 litru lielajai ietilpībai, Audi RS Q8¹ ir pilnībā piemērots izmantošanai ikdienā.

  • RS dizains redzams visā iespaidīgajā salonā.

  • Standarta Audi virtuālā vadības paneļa RS raksturīgie displeji jūs informē par automobiļa svarīgākajām funkcijām.

Динаміка в цифрах

Потужність

600

к.с.

(441 кВт)

Прискорення

3.8

с

0-100 км\год

Крутний момент

800

Нм

Гострі відчуття кнопки: двигун

Дослухайтесь до власних імпульсів: з Audi RS Q8 це можливо без зайвих зусиль. Чотирилітровий двигун TFSI V8 потужністю 600 к.с., що розвиває максимальний крутний момент у 800 Нм, у поєднанні з постійним повним приводом quattro і восьмиступеневою автоматичною трансмісією tiptronic дозволяє насолоджуватися рафінованою динамікою. Прискорення до 100 км/год триває 3,8 с. Але до сильних сторін цього двигуна належить і ефективність: цьому сприяє система середнього гібрида Mild Hybrid з напругою 48 В і система відключення циліндрів, яка за низького та середнього навантаження та частоті обертання відключає чотири циліндри, дозволяючи економити пальне.

Dynamic rear view Audi RS Q8

Динамічний вид спереду Audi RS Q8

Інтелектуальна передача неймовірної потужності на дорогу

Забезпечте собі значний відрив. Для цього в Audi RS Q8 вам доступний постійний повний привод quattro, який у поєднанні з пропонованим як опція спортивним диференціалом забезпечує селективний розподіл тягового зусилля між окремими колесами. Згадані вище можливості доповнюють наявні в стандартній комплектації адаптивна пневматична підвіска з адаптованими до особливостей серії RS налаштуваннями й система рульового управління всіма колесами, що забезпечує високий рівень чутливості та курсової стійкості. Доступний як опція електромеханічний стабілізатор поперечної стійкості додатково покращує ходові якості, що особливо помітно в поворотах. Система Audi drive select дозволяє змінювати характеристики автомобіля одним натисканням клавіші RS-Mode на кермі. На замовлення максимальну швидкість Audi RS Q8 можна збільшити з 250 до 305 км/год.

Dynamic front view Audi RS Q8
Докладніше про ходові якості
Докладніше про індивідуалізацію

Максимальна послідовність:
інтер’єр

Ви йдете власним шляхом і не хочете звертати. Audi RS Q8 також залишається вірним своєму динамічному характеру, про що чітко свідчить і його інтер'єр. Вузька передня панель і домінування горизонтальних ліній викликають надзвичайне відчуття простору. Важливим елементом дизайну є широка центральна консоль симетричної форми, оздоблена матовим карбоном Köper. Включені в стандартну комплектацію спортивні сидіння з оббивкою з комбінації чорної Alcantara та шкіри, яку прикрашають рельєфні логотипи RS, забезпечують чудову бокову підтримку навіть під час водіння в динамічному стилі. На замовлення доступні спортивні сидіння RS з оббивкою з перфорованої шкіри Valcona з візерунком у вигляді стільників. Додатковий рівень деталізації пропонують опційні пакети стилізації RS сірого та червоного кольору, які дозволяють посилити відчуття від спортивної атмосфери завдяки комбінації Alcantara та шкіри з контрастною строчкою.

Бачити. Торкатись. Відчувати.

Салон Audi RS Q8 оснащений численними цифровими технологіями, які нададуть вам різноманітну підтримку під час кожної поїздки. Специфічні для серії RS індикатори наявної в стандартній комплектації цифрової панелі приладів Audi virtual cockpit з можливістю налаштування поінформують вас про значення крутного моменту, потужності, швидкості, часу кола та прискорення.

Динаміка у поєднанні з практичністю

Audi RS Q8 відкритий для різноманітних можливостей. На додачу до своєї видатної потужності він пропонує високий рівень практичності в повсякденній експлуатації. Причому зі складеними спинками цей рівень додатково зростає: загальний об'єм, доступний для перевезення вантажів, сягає 1755 літрів. До того ж, наявне в стандартній комплектації заднє багатомісне сидіння оснащене функцією регулювання положення за довжиною.