Audi A8

Audi A8

Ласкаво просимо у майбутнє.

Новий Audi A8

Ми завжди обіцяли працювати на випередження. Ми ще ніколи не виконували свої обіцянки настільки вичерпно, настільки всеосяжно, як із новим Audi A8. Він дає початок новій мові дизайну, новій ідеї керування, новому рівню якості. Новий Audi A8 представляє майбутнє автомобілів класу люкс.

Download alle
00:00 | 00:00
Про шлях вперед
Про шлях вперед
Завдяки дальності освітлення в поєднанні з енергоефективністю світлодіодні технології вважаються вершиною інженерних розробок. Але у новому Audi A8 вона перевершена. І навіть у значній мірі: лазерні світлодіодні фари Audi HD Matrix, що пропонуються в А8 додатково, підвищують інтенсивність світлового випромінювання в 10 разів. Їхні сфокусовані промені перетворюють ніч на день. Дальність прямої видимості з такими лазерними пучками підвищується у два рази в порівнянні зі стандартним обладнанням. Та йдеться не тільки про те, щоб краще бачити: система камер на лобовому склі розпізнає джерела світла в зустрічному потоці та дозволяє автоматично прикривати їх. Таким чином, зустрічні автомобілі не будуть засліплені. Завдяки збільшеній кількості світлових сегментів можна надзвичайно точно обрати ділянку, яка прикривається. Отже, вона буде меншою, що у свою чергу збільшує поле вашого огляду попереду. Звичайно ж усе це працює автоматично та допомагає створити умови для спокійного, комфортного та безпечного руху вночі. Світлодіодні фари HD Matrix пропонуються в А8 додатково, а про їх наявність свідчить характерна блакитна літера Х у фарах.
Завершальний акцент
Завершальний акцент
Задні ліхтарі Audi Matrix OLED, що мають 3D-дизайн, створюють особливий світловий образ нового Audi A8, який запам'ятовується. Технологія OLED сприяє гомогенному відображенню геометричних форм та дозволяє плавно регулювати яскравість. Завдяки світлодіодній стрічці, що поєднується з задніми OLED-ліхтарями, новий Audi A8 тепер легко впізнати навіть у темноті, крім того, відчинення та зачинення дверей автомобіля також відбувається ефектно. Але переконує не лише сам дизайн, а й підвищення безпеки завдяки покращенню видимості.
Активно стабільний, пасивно безпечний
Активно стабільний, пасивно безпечний

Активна ходова частина Audi AI, що пропонується в А8 додатково, виконує два основні завдання. По-перше, вона забезпечує повну та надзвичайно ефективну поперечну та поздовжню стабілізацію автомобіля при будь-якому завантаженні з урахуванням стану дороги, положення на дорозі та швидкості. У першу чергу це сприяє суттєвому підвищенню комфортабельності руху. По-друге, дана технічна інновація підвищує рівень пасивної безпеки, хоча тягове зусилля і так регулюється за допомогою системи Quattro. У випадку гальмування до повної зупинки воно додатково оптимізується шляхом максимально точного розподілу зусиль на всі чотири колеса. Коливання передньої частини активно гаситься, а гальмівний шлях суттєво зменшується. Крім того, у разі бокового зіткнення кузов автомобіля піднімається на 80 міліметрів за півсекунди, завдяки чому підвищується безпека в салоні автомобіля.

Усі ці функції можуть бути реалізовані тому, що ходова частина вперше працює повністю за рахунок електромеханіки, і залежно від ситуації кожному окремому колесу передається необхідне зусилля. Усе це знаходиться під контролем центрального блока керування, який аналізує сигнали датчиків і передає відповідні команди електромагнітним клапанам, які плавно регулюють силу амортизації відповідних амортизаторів.

Враження від водіння в поєднанні з ефективністю

Audi A8 є гібридом. Двигун внутрішнього згорання, 48-вольтний стартер генератора ремінного привода з водяним охолодженням і літій-іонний акумулятор вперше з'явилися у автомобілях серійного виробництва. Це нововведення є основою цілого ряду вдосконалень, які стали ознакою більшої ефективності та підвищеної комфортності руху.

Стартер генератора ремінного привода (RSG) виконує подвійну роль: він може працювати або як електродвигун, або як генератор. Працюючи в першому режимі, він видає значні 60 ньютон-метрів моменту привода. В Audi A8 вони використовуються з особливою метою: після того, як ви досягли цільової швидкості, у діапазоні між 30 та 160 км/год згорання вимикається на час до 40 секунд - для комфортного спокійного руху накатом без викидів шкідливих речовин. Проте RSG має достатньо сили, щоб знову запустити двигун. Ви торкаєтеся педалі акселератора - і двигун знову енергійно включається в роботу.

Навіть під час уповільнення генератор має свої переваги: у комбінації з потужною батареєю він робить можливою інтенсивну рекуперацію через задню вісь. Таким чином, в автомобіль знову повертається використана енергія. У багатьох випадках така регенерація є ефективнішою, ніж згаданий рух накатом, тому система керування приводом А8 безперервно контролює та аналізує ситуацію. Крім того, використовуються дані фронтальної камери, дані асистента прогнозування ефективності (доступний додатково) з актуальними даними про маршрут та отриманими від датчиків параметрами.

Керування першого класу
Керування першого класу

Залежно від швидкості змінюються вимоги до керованості: якщо для повільного руху важливою є зручність керування, то на високій швидкості крім динамічності важливого значення набуває стабільність. Навіть із технічної точки зору тут приховується протиріччя, яке до цього часу часто призводило до поступок і таким чином завжди виводило на перше місце аспект керованості та відгуку.

Система динамічного керування повним приводом тепер назавжди вирішила цю дилему. За допомогою центрального блока керування вона комбінує динамічне керування на передній та задній осях. Залежно від поточної швидкості її алгоритм перетворює рухи рульового керування на відповідний оптимальний кут повороту колеса. Завдяки цьому досягається суттєве покращення керованості: при проходженні поворотів або паркуванні значно знижується зусилля на кермі - завдяки повертанню задніх коліс у протилежному до повороту напрямку суттєво зменшився радіус розвороту автомобіля. До 120 км/год ви насолоджуєтеся спортивною маневреністю;  автомобіль рухається як по рейках. На вищій швидкості необхідний кут повороту стає ще меншим, що дозволяє розслаблено та спокійно рухатись по швидкісних автомагістралях.

Ваші нові помічники
Ваші нові помічники
В Audi A8 ви можете діяти максимально впевнено. Справа в тому, що у вашому розпорядженні буде небачена до цього часу комбінація об'єднаних систем. Ця інтелектуальна мережа з датчиків та алгоритмів за бажанням допомагає вам у будь-якій ситуації на дорозі, від автомагістралі до стоянки, та робить ваше пересування ще більш комфортним, впевненим та безпечним. Кількість систем допомоги водію сягає 41, і вони можуть розпізнавати та аналізувати актуальну обстановку під час руху, в разі потреби надають водію додаткову інформацію та поступово починають вживати заходів у випадку критичної ситуації. Ця максимальна комплектація - рішучий крок на шляху до автономного водіння.
Елегантність у новому світлі

Завдяки багатоколірній комбінації контурного та внутрішнього освітлення точні світловоди прикрашають салон автомобіля. Елементи дизайну салону підкреслюються, роблячи його більш виразним.
Величність до найменших деталей
Величність до найменших деталей
Не важливо, коротка чи довга поїздка: в Audi A8 ви завжди можете бути впевнені, що доїдете до місця призначення, не напружуючись. Про це потурбується численне обладнання, яке завдяки своїй надзвичайній зручності в користуванні задовольнить ваші найвищі вимоги під час та після поїздки. Відомо, що всі водії автомобілів Audi отримують задоволення від керування. У Audi A8 ми перейшли на вищий щабель і зробили так, щоб кожен пасажир відчував себе особливим. Пасажири, які сідають на зручні задні сидіння, насолоджуються вільним простором, який відчутно збільшився навіть у порівнянні з простором у попередній моделі Audi. У той час, як технологія активної ходової частини забезпечує в будь-якій дорожній ситуації комфортні та динамічні відчуття від руху, елементи світлового дизайну та інноваційні функції систем комфорту й мультимедійної системи забезпечують задоволення від подорожі найвищого рівня. Напевно, в жодному іншому місці не можна настільки ефективно розслабитися під час руху, як у зручному сидінні Audi A8. Він пропонує пасажиру заднього сидіння найвищий рівень комфорту завдяки різноманітним можливостям налаштувань та доступній додатково функції масажу, а також підставці для ніг, що забезпечує максимально зручну позицію для відпочинку. Крім того, сидіння переднього пасажира може бути зміщене за допомогою електропривода далеко вперед, його спинка складається для забезпечення максимального простору для ніг, а масаж ніг на підставці та мультимедійна система заднього сидіння (Audi Tablets) ідеально довершують місце для відпочинку в задній частині салону Audi A8.
Задоволення з кожним подихом
Задоволення з кожним подихом
Одним натисканням на кнопку системи Air Quality салон автомобіля наповниться стриманим приємним ароматом. На вибір є два різні аромати, які були створені виключно для цього автомобіля. Можна встановити один із трьох ступенів інтенсивності аромату. Вони активуються за допомогою MMI-інтерфейсу з реакцією на дотик. Одночасно з ароматизацією салону фільтрується та ефективно очищується зовнішнє повітря. Крім того, якість повітря відчутно покращується за допомогою іонізації.
Безсумнівно ви
Безсумнівно ви
Усі системи автомобіля можна налаштувати так, щоб вони відповідали вашій особистості. Саме тому автомобіль Audi A8 є автомобілем класу люкс. І це стало дійсністю завдяки новому ексклюзивному набору функцій від Audi. Вони перетворюють Audi A8 на місце відпочинку, яке повністю відтворює вашу особистість. Кропітка обробка деталей зі шкіри та дерева виконується вручну з використанням складних методів. Наприклад, дублення листками полуниці створює відчуття комфорту вищого класу. Нова ексклюзивна програма Audi ще ніколи раніше не пропонувала вашій уяві стільки простору. Від стельової панелі до килимків, від елементів декору, накладок на поріг і до холодильної камери на задньому ряді сидінь - Audi A8 крок за кроком стає частиною вас.
Форма та функція, наступний крок
Форма та функція, наступний крок
Завдяки послідовному використанню сенсорних екранів із тактильним відгуком та одночасному зменшенню кількості стандартних вимикачів/ кнопок керування ви отримаєте цілком нові відчуття від користування. Керування мультимедійною системою останнього покоління стало ще більш інтуїтивним. Орієнтована на водія панель приладів робить місце водія ще більш сучасним та елегантним.
Відчуйте різницю
Відчуйте різницю
Ще ніколи раніше оформлення елементів керування в Audi A8 не відповідало в такій мірі духові однорідності. Це стало можливим завдяки послідовному використанню сенсорних екранів, які до мінімуму знижують кількість кнопок для керування численними функціями. Керування за допомогою таких графічних інтерфейсів є повністю інтуїтивним: торкаючись та гортаючи, ви легко знаходите необхідні розділи. Вибравши певну функцію, ви отримаєте тактильний та звуковий відгук. Майже як натискання на кнопку, тільки відчутно краще. До того ж, багато функцій можна увімкнути взагалі без використання рук: голосовий асистент вперше робить можливим керування за допомогою голосу, орієнтоване не на чіткі терміни, а на звичні діалоги.
Квадратура кола
Квадратура кола
Інтерфейс Audi MMI здійснив переворот у поведінці користувача. Він символізує інтуїтивну ясність та надзвичайну сенсорну якість. Його нове покоління має ті самі цілі, послідовно переносить їх у цифровий світ та одночасно дивує ще точнішими деталями. Наприклад, дані мап, які постійно динамічно оновлюються, дозволяють здійснювати навігацію з топографічними зображеннями та розширеними 3D-моделями, щоб ще точніше привести вас до цілі. Та передусім, і це є наступною революцією, MMI-інтерфейс з реакцією на дотик тепер може адаптуватися до ваших бажань та звичок - ви можете налаштувати його відповідно до своїх особистих уподобань, зберегти ці налаштування і таким чином зробити ваш А8 ще більш індивідуальним.
Розслабитися та керувати
Розслабитися та керувати
Пасажир заднього ряду сидінь А8 за бажанням повністю контролює всі функції комфорту та розважальної системи. Дистанційне керування здійснюється за допомогою системи Rear Seat Remote, що являє собою знімний дисплей з розширенням Full HD, який від самого початку поєднаний із багатогранними можливостями салону та може використовуватись як телефон.