Audi Новий A7 Sportback

Audi Новий A7 Sportback

Місце водія, гідне нової епохи.

Концепція керування Audi A7 Sportback.

Лаконічність, гармонійна інтеграція та монолітний вигляд: сенсорні HD-дисплеї мультимедійної системи MMI High із високою роздільною здатністю, діагоналлю 10,1 та 8,6 дюйма й технологією зворотного тактильного зв'язку touch response бездоганно вписуються в дизайн панелі приладів і є чудовим засобом для втілення прогресивної концепції керування. За допомогою верхнього дисплея водій керує мультимедійною системою. Нижній дисплей використовується для керування кліматичною установкою та функціями комфорту, а також для введення тексту.

Керування одним дотиком. До того ж - без кнопок.
 Керування одним дотиком. До того ж - без кнопок.
Менше кнопок, більше комфорту: революційна концепція керування MMI touch response пропонує переваги простого та інтуїтивного керування, притаманні смартфонам, а зворотний тактильний зв'язок забезпечує підвищену безпеку користування навіть під час руху. Саме в цьому полягає ключова перевага технології MMI touch response: просто торкнутися пальцем дисплея для виклику функції недостатньо - для цього потрібно злегка натиснути з певним зусиллям. Лише після цього на знак підтвердження ви відчуєте механічний імпульс, що супроводжується звуком клацання. У такий спосіб забезпечується безпомилковий зворотний зв'язок. І безпека подорожей.
Мапи на ваш смак
Мапи на ваш смак
Відповідна мапа для будь-якої ситуації: використовуйте переваги максимальної оглядовості, яку забезпечує традиційний режим двовимірного відображення мап, або вивчайте своє оточення у тривимірному режимі з об'ємними моделями міст чи за допомогою супутникових знімків від Google Earth, що містять дані місцевості, назви вулиць та детальну інформацію про цікаві місця.
Всі команди - з першого разу
Всі команди - з першого разу
У новому Audi A7 Sportback ви маєте можливість користуватися численними функціями за допомогою системи голосового керування. Це стало можливим завдяки використанню алгоритму природної взаємодії за допомогою голосу - інтелектуального асистента, який розуміє формулювання, зроблені звичайною розмовною мовою. Просто скажіть своїй навігаційній системі, куди потрібно дістатися, продиктуйте SMS-повідомлення чи змініть радіостанцію. Усі команди можна промовляти у звичайний спосіб, не відриваючи рук від рульового колеса.
Об'ємне звучання бездоганної якості
Об'ємне звучання бездоганної якості
Перетворіть свій Audi на пересувну концертну залу: все, що для цього потрібно, - замовити аудіосистему Bang & Olufsen Advanced Sound System з ефектом об'ємного звучання на передніх і задніх місцях. 19 динаміків і 1820 Вт потужності створюють приголомшливе звукове оточення на всіх місцях у салоні. Динаміки, приховані в передніх стійках, надають особливу об'ємність звуку. Акустичні лінзи, що автоматично виїжджають з панелі приладів, гарантують максимальну деталізацію відтворення звуку. А спеціальні корпуси динаміків під назвою Privacy Box дозволяють зберегти конфіденційність під час спілкування з використанням системи гучного зв'язку.
Клімат і комфорт відповідно до ваших уподобань
Клімат і комфорт відповідно до ваших уподобань
Доступна в якості опції 4-зональна система клімат-контролю дозволяє індивідуально регулювати налаштування на всіх місцях у салоні. Розумні датчики розпізнають наявність пасажирів та адаптують настройки кліматичної установки відповідно до індивідуальних потреб. Крім цього, спеціальні фільтри очищують повітря від дрібних часток та алергенів, що сприяє значному покращенню мікроклімату в салоні. Пакет Air Quality (опція) дозволяє додатково покращити якість повітря: до нього входять ароматизатор із двома варіантами запахів та іонізатор повітря, що сприяє зменшенню втоми й підвищує уважність.