Audi Новий A7 Sportback

Audi Новий A7 Sportback

Чотири кільця. Чітка лінія.

Новий Audi A7 Sportback.

Безпомилково впізнаваний, неповторний, Audi А7. Чітко окреслені фари з унікальним світловим малюнком, вертикальні форми передньої частини з широкою решіткою радіатора singleframe, купеподібний силует, що переходить у рельєфну задню частину, - у зовнішності Audi A7 Sportback революційна мова дизайну гармонійно поєднується з класичними рисами quattro. Яскравий приклад того, як можна зберегти вірність традиціям, трактуючи їх по-новому.

Download alle
00:00 | 00:00
Новий простір Ми збільшили простір для широких натур. Підвищення комфорту й відчуття свободи на сидіннях заднього ряду без зменшення об'єму багажного відсіку. В якості опції доступний підігрів передніх і задніх сидінь, але найголовніше - це першокласна якість і точність виготовлення.
Продемонструйте свій стиль

Доступний на замовлення пакет контурного підсвічування з можливістю вибору кольору дозволяє налаштувати атмосферу в салоні відповідно до своїх уподобань і підкреслює індивідуальність та розкіш інтер'єру. Прецизійні світловоди підсилюють чіткість ліній, виділяють панель приладів та елементи дизайну й забезпечують підвищений комфорт посадки і висадки з автомобіля в умовах темряви.

Детальніше про інтер'єр
00:00 | 00:00
Місце водія з нової епохи

Лаконічність, гармонійна інтеграція та монолітний вигляд: сенсорні HD-дисплеї мультимедійної системи MMI High із високою роздільною здатністю, діагоналлю 10,1 та 8,6 дюйма й технологією зворотного тактильного зв'язку touch response бездоганно вписуються в дизайн панелі приладів і втілюють прогресивну концепцію керування. За допомогою верхнього дисплея водій керує мультимедійною системою. Нижній дисплей використовується для керування кліматичною установкою та функціями комфорту, а також для введення тексту.

Детальніше про технології
Світло, кероване цифровими технологіями

Доступні на замовлення світлодіодні фари HD Matrix втілюють нову, унікальну мову світлового дизайну Audi А7 і є прикладом впровадження цифрових технологій: розташування 12 світлових сегментів, розділених вузькими проміжками, викликає асоціацію з двійковим кодом.

Детальніше про світло
00:00 | 00:00