Audi RS 7 Sportback

Audi RS 7 Sportback

Потужна елегантність.

Оновлений Audi RS 7 Sportback - автомобіль, що випромінює впевнену потужність. Оновлений Audi RS 7 Sportback. Та в чому ж секрет його унікальності? Відповідь криється у першу чергу в численних деталях дизайну, таких як решітка singleframe з традиційною для серії «RS» захисною сіткою з чарунками чорного кольору і чіткіше вираженими кутами. Доповнюють привабливу зовнішність моделі світлодіодні фари Audi Matrix (опція) з тонованим обрамленням.

Вражаючі спортивні риси.
Вражаючі спортивні риси.
Виразні акценти дизайну оновленого Audi RS 7 Sportback не залишать байдужим нікого: видовжений капот, по-спортивному похилі задні стійки кузова та чітко окреслена задня частина безпомилково свідчать про видатний спортивний потенціал моделі.
Ефектні деталі.
Ефектні деталі.
Динамічний образ оновленого Audi RS 7 Sportback підкреслюють нові деталі дизайну. Відчуття динаміки підсилюють численні деталі дизайну, такі як решітка singleframe з традиційною для серії «RS» захисною сіткою з чарунками чорного кольору і чіткіше вираженими кутами. З новою решіткою singleframe гармонійно поєднуються передбачені у базовій комплектації світлодіодні фари або пропоновані як опція інноваційні фари Audi Matrix.
Стрімкий і динамічний.
Стрімкий і динамічний.
Колісні диски оновленого Audi RS 7 Sportback здатні перетворити кожну поїздку на пам'ятну подію. Серійне оснащення цього спорткара включає полегшені диски діаметром 20". На замовлення пропонуються 21-дюймові легкосплавні диски у трьох варіантах кольорового оформлення.
Неймовірно спортивний.
Неймовірно спортивний.
Сідайте і насолоджуйтесь - це кредо оновленого Audi RS 7 Sportback. Контурні спортивні сидіння серії «RS» з інтегрованими підголівниками забезпечують оптимальну бокову підтримку навіть під час активних маневрів. Тиснені емблеми «RS 7» на спинках передніх сидінь посилюють враження від унікальності дизайну.
Надсучасні технології.
Надсучасні технології.
У царині мультимедіа оновлений Audi RS 7 Sportback теж може похизуватись вражаючою кількістю інновацій. Приміром, передбачена у серійній комплектації медіасистема MMI Navigation plus із сенсорною панеллю MMI touch® отримала ще потужніший графічний процесор виробництва компанії Nvidia, що є одним із партнерів Audi.
Download alle
00:00 | 00:00