Audi Q8

Q8

Нове обличчя сімейства Q:

Audi Q8

Експресивний дизайн, передові технології та мистецтво задовольняти найвищі вимоги - новий Audi Q8 поєднує в собі всі ключові риси бренду. Його спортивна зовнішність викликає чіткі асоціації з дизайном першої моделі quattro, а нова восьмикутна решітка радіатора Singleframe чітко вказує в майбутнє. Салон чотиридверного позашляховика-купе нагадує зону відпочинку: він просторий, розкішний та пропонує широкі комунікаційні можливості. Різноманітні інтелектуальні системи, починаючи з MMI touch response і закінчуючи системою голосового керування, та високотехнологічна система навігації ведуть просто в цифрову епоху. Ходова частина і привод доповнюють їх впевненою маневреністю, причому в разі потреби - навіть поза дорогами з твердим покриттям.Особливості Audi Q8

Screenshot_3.jpg

Нове сяйво: дизайн екстер'єру

Audi Q8 з імпозантною восьмикутною решіткою Singleframe є новим обличчям сімейства Q. Потужна решітка радіатора розташована вертикально, що в поєднанні зі зміщеним вперед спойлером та збільшеними повітрозабірниками з чітко окресленими контурами підкреслює впевнений вигляд автомобіля. Елегантний дах плавно переходить у похилі задні стійки і спирається на виступи у стилістиці quattro над колісними арками, які можуть вміщувати колісні диски діаметром до 22 дюймів. Світлова смужка у задній частині кузова проходить по поверхні чорного кольору.

1920x1080-featuregallery-front-aq8-181001-oe.jpg

Спортивні враження від керування: ходова частина

В Audi Q8 ви завжди будете подорожувати в автомобілі спортивного стилю з поєднанням динаміки та економічності: механічний міжосьовий диференціал автомобіля у стандартному режимі роботи розподіляє тягове зусилля між передньою і задньою осями у співвідношенні 40:60. У разі потреби більша частина крутного моменту передається на вісь із кращим зчепленням. Поряд зі стандартною системою прогресивного керування, передатне число якої змінюється зі збільшенням кута повороту керма, в якості опції Audi також пропонує систему рульового управління всіма колесами. Вона забезпечує поворот задніх коліс на кут до 5 градусів: на малій швидкості задля покращення маневреності задні колеса повертаються у протилежному до передніх напрямку, тоді як на високій швидкості з метою покращення стабільності всі колеса повертаються в одному напрямку. У свою чергу нова технологія середнього гібриду (MHEV) забезпечує підвищену економічність.

1920x1080-mtc-framed-aq8-181012-oe.jpg

Зрозумілість - нове визначення преміуму: інтер'єр

Сідайте і насолоджуйтесь. Завдяки ширині, що становить два метри, Audi Q8 у ролі позашляховика-купе забезпечує надзвичайне відчуття простору. Стриманий, благородний дизайн, доступні для замовлення індивідуальні контурні сидіння з функцією масажу та вентиляції, чотиризональна автоматична система кондиціонування повітря та пакет якості повітря підкреслюють вишуканість атмосфери салону.

1920x1080-mtc-xl-interieur-aq8-d-181005.jpg


Галерея
Завантажити все
00:00 | 00:00