Audi Q7

Q7

Нове визначення ефективності.

Новий Audi Q7 встановлює стандарти не лише у царині комфорту і спортивних якостей. До його сильних сторін належить й економічність: у порівнянні з попередником двигуни споживають практично на 26% менше пального.

Двигун TFSI.
Двигун TFSI.
Двигун 3.0 TFSI виводить поняття економічності на новий рівень: завдяки подальшому удосконаленню технології TFSI п'ятимісна версія Q7 споживає усього 7,7 л/100 км. Стартовий ривок від 0 до 100 км/год оснащеного 333-сильним агрегатом позашляховика триває усього 6,1 секунди, а його максимальна швидкість становить 250 км/год.
Двигун TDI.
Двигун TDI.
3,0-літровий TDI нового Audi Q7 теж вирізняється видатними показниками: з таким агрегатом цей преміальний позашляховик у п'ятимісній модифікації споживає у середньому 5,7 л на 100 км, а викиди СО2 становлять 149 г/км. 249 кінські сили у поєднанні з 600 Н·м крутного моменту дозволяють новому Q7 розганятися від 0 до 100 км/год за 6,3 секунди. Максимальна швидкість автомобіля сягає 234 км/год. Завдяки гідравлічним опорам 3,0-літровий двигун працює напрочуд тихо, у салоні його практично не чути.
tiptronic - динаміка і комфорт
tiptronic - динаміка і комфорт
8-ступенева трансмісія tiptronic нового Audi Q7 зазнала подальших удосконалень. Завдяки новій системі демпфування двигун може без жодних проблем працювати з частотою менше 1000 об/хв. А повністю електронна система управління дозволяє перемикати передачі як підкермовими пелюстками, що входять до базової комплектації, так і за допомогою селектора.