Audi Q5

Q5

Сила quattro

Розпізнати правильний момент.

Готовий майже для будь-якого покриття і вимог майбутнього. Повний привід quattro з ультратехнологіями. Для всіх версій Audi Q5 з чотирициліндровим двигуном і повним приводом quattro гарантовано збереження ефективності, динаміки та безпеки - без жодних компромісів.

Він знає, коли настає той самий момент Якщо відсутня необхідність у повному приводі quattro, система вимикається і економить паливо. Звісно ж повний привід постійно залишається доступним. Якщо ситуація на дорозі потребує активації quattro, то система завжди перебуває напоготові. Вона збалансовано розподілює тяговке зусилля за різних дорожніх умов. Моделі Audi Q5 з шестициліндровими двигунами обладнані постійним повним приводом quattro.

Система Audi drive select та адаптивна пневмопідвіска
Система Audi drive select та адаптивна пневмопідвіска
Пропонована в якості опції адаптивна пневматична підвіска регулює ступінь амортизації для кожного колеса, враховуючи дорожню ситуацію. На це впливають характер місцевості, стиль водіння і обраний режим системи Audi drive select. Висока точність за частки секунди гарантована. Вільно обираючи один з рівнів висоти, ви впораєтеся з будь-якими нерівностями. Система регулювання жорсткості амортизаторів постійно компенсує дію ваги додаткового вантажу. Для більшої зручності при навантаженні можна опустити кузов за допомогою кнопки в багажнику. Різниця в висоті може досягати 55 мм. Система Audi drive select дозволяє міняти налаштування автомобіля, домагаючись більшої ефективності, більшого комфорту або більшої динаміки. І кожен раз абсолютно індивідуально.
Потужність без компромісів
Потужність без компромісів
У питаннях потужності він не знає компромісів. Але це не заважає йому бути економічним. Новий Audi Q5 поєднуює в собі неймовірну продуктивність і ефективність. Дизельний двигун 2.0 TDI у новому Q5 потужністю 190 к.с. є надзвичайно економічним, у комбіновану циклі витрачта палива всього 5,2 л на100 км. Вдосконалений бензиновий двигун 2.0 TFSI видає потужність у 252 к.с., проте йому достатньо лише 6,8 л бензину на 100 км, а CO2-еквівалент складає лише 154 г/км.