Audi Q5

Q5

Ключові особливості нового Q5

В новому Audi Q5 Вас підтримують багато технічних інновацій, щоб Ви ще швидше могли досягти мети. Опціональні системи допомоги водієві, якими Ви можете обладнати Ваш Audi Q5 включають в себе систему моніторингу «сліпих зон» Audi side assist, систему контролю дотримання смуги Audi active lane assist, яка підтримає Вас у разі необхідності за допомогою «м'якого» повороту керма.

Матричні світлодіодні фари Audi Matrix LED
Матричні світлодіодні фари Audi Matrix LED
Audi Q5 з опциональнимі світлодіодними фарами Audi Matrix справляє сильне враження навіть здалеку. Неможливо не звернути увагу на світлодіодні денні ходові вогні. Добре помітні динамічні покажчики повороту. Не обійтися без камери, яка в межах можливостей системи розпізнає автомобілі, що рухаються попереду або назустріч. Фари адаптуються до поточної дорожньої ситуації за кілька секунд.
Прогрес перед очима - Audi virtual cockpit
Прогрес перед очима - Audi virtual cockpit
Пропонована в якості опції віртуальна приладова панель Audi virtual cockpit - візуальне втілення прогресу. Повністю цифрова комбінація приладів з дисплеєм діагоналлю 12,3 дюйма відображає значущі для водія дані. Від швидкості до навігації та зв'язку - вибирайте будь-який з численних способів подання інформації. І дивіться в майбутнє.
Навігаційна система MMI® Navigation plus
Навігаційна система MMI® Navigation plus
Великий кольоровий дисплей опціональної системи MMI Navigation plus діагоналлю 8,3 дюйма підкуповує зручністю і простотою в користуванні. Ви завжди будете прекрасно інформовані. Чи йде мова про навігацію, радіо, телефонію або сервіси Audi connect, логіка керування MMI орієнтована на сучасні смартфони і, серед іншого, дає можливість інтелектуального вільного текстового пошуку. Нова система голосового управління здатна розпізнавати звичайну мову. В якості додаткового третього рівня управління в новому Audi Q5 використовується багатофункціональне кермо з розширеним набором функцій.
Інтернет сервіси Audi connect
Інтернет сервіси Audi connect
Зручне підключення до мережі Інтернет з вашого автомобіля і користування сервісами Audi connect. За допомогою опціональних сервісів Audi connect можна скласти уявлення про місце призначення вже під час поїздки завдяки інтелектуальної інтеграції Google Earth та Google Street View. Ви можете переглядати по дорозі новини та електронну пошту, домовлятися з дилером Audi Вашого регіону про візит на сервіс або активувати автоавтономну систему опалення до посадки в автомобіль - комплекс рішень Audi connect дозволяє підключатися до автомобіля в будь-який час і в будь-якому місці. Навіть в разі аварії можна викликати допомогу однією кнопкою і продовжити поїздку якомога швидше.
 • Проекційний дисплей
  Проекційний дисплей

  Як опція пропонується кольоровий проекційний дисплей Audi: він відображує важливі дані, наприклад швидкість, навігаційні вказівки та інформацію від асистуючих систем, прямо на вітровому склі.

 • MMI touch
  MMI touch

  За допомогою опціонального терміналу управління MMI touch ви можете керувати багатьма функціями системи MMI Navigation plus. Система за допомогою сенсорної панелі розпізнає не тільки написане вами, а й багато жестів, які використовуються в смартфонах.

 • Аудіосистема Bang & Olufsen Sound System
  Аудіосистема Bang & Olufsen Sound System

  На замовлення пропонується аудіосистема Bang & Olufsen Sound System. З нею ви зможете насолоджуватися атмосферою справжнього концертного залу: 19 динаміків відповідають за чистий об'ємний звук.