Audi Q3

Q3

На шляху до задоволення від керування.

Сідайте за кермо і вирушайте. Визначайте нові цілі й завжди прямуйте тільки вперед. У цьому вам допоможуть двигуни TFSI та TDI. Ключовими перевагами цих агрегатів є збільшена потужність і підвищена ефективність, що забезпечуються завдяки використанню системи start-stop, системи рекуперації кінетичної енергії та інтелектуальної технології відключення циліндрів Audi cylinder on demand.

Двигуни TFSI
Двигуни TFSI
Водночас зі збільшенням потужності двигуни TFSI стали значно ефективнішими і споживають відчутно менше пального. Наприклад, агрегат 2.0 TFSI потужністю 220 к.с. у поєднанні із 7-ступеневою АКП S tronic та повним приводом quattro® забезпечує розгін від 0 до 100 км/год за 6,4 секунди. Максимальна швидкість обмежена електронікою на позначці 233 км/год.
Двигуни TDI
Двигуни TDI
Характерна особливість цих агрегатів - високий крутний момент в усьому діапазоні обертів у поєднанні з плавною віддачею потужності. До того ж варто відзначити менші викиди і традиційну економічність. Як приклад можна навести версію 2.0 TDI quattro: автомобіль з двигуном потужністю 184 к.с. набирає першу «сотню» вже за 7,9 секунди, при цьому максимальна швидкість становить 219 км/год.
quattro - сталість та змінність
quattro - сталість та змінність
Постійний повний привод з багатодисковою муфтою з електронним управлінням на задній осі та системою керування вектором тяги з функцією імітації блокування диференціала (EDL) розподіляє крутний момент між окремими колесами залежно від конкретної ситуації. У результаті досягається виняткова точність керування у поєднанні з прекрасною динамікою, притаманною спортивним авто.
S tronic пропонує подвійну економію, зберігаючи час і енергію
S tronic пропонує подвійну економію, зберігаючи час і енергію
На додачу до двох зчеплень АКП S tronic поєднує спортивні якості з ефективністю роботи. Високий коефіцієнт корисної дії та швидке перемикання передач подарують вам значно більше приємних вражень від поїздок.