Audi e-tron Sportback concept

e-tron Sportback concept

Audi e-tron Sportback concept

Концепт Audi e-tron Sportback.Заряджений емоціями.

Світ змінюється, а разом з ним змінюється і мобільність. Щоб відчути справжню насолоду, просто випробуйте концепцію руху вперед завтрашнього дня. Адже завдяки e-tron електрична мобільність стала не просто економічною, але й дійсно захоплюючою. Вражаючий дизайн, відчуття за кермом, від яких перехоплює дух, та інноваційна технологія, що пропонує практично необмежену свободу. e-tron приводиться в рух електричним струмом і заряджений передчуттям радості. Долучіться до нашої еволюції вже сьогодні, познайомившись з e-tron та концепт-каром Audi e-tron Sportback на Шанхайському автосалоні.

audi-galerie-41.jpeg

Максимальний комфорт.

Концепт-кар Audi e-tron Sportback є симбіозом електрифікації та практичності: завдяки прискоренню з 0 до 100 км/год за 4,5 с та потужності, що досягає 320 кВт (у режимі Boost - навіть 370 кВт), цей автомобіль поєднує можливості водіння у спортивному стилі з високим рівнем комфорту і запасом ходу до 500 км. Він наче створений для повсякдення, але можливості цього авто значно ширші. Створений заново привод e-tron quattro переносить цю потужність безпосередньо на дорогу: неймовірний крутний момент електродвигуна використовується з надзвичайною ефективністю і забезпечує вражаючі відчуття від керування на будь-якій дорозі. До того ж, завдяки використанню рекуперації новий привод quattro дозволив зробити концепт-кар Audi e-tron Sportback ще економічнішим.


audi-galerie-71.jpeg


Концепція e-tron не просто здається вражаючою - вона є такою насправді. Концепт-кар Audi e-tron Sportback - неймовірний електромобіль, що вирізняється напрочуд спортивними лініями, широкими поверхнями та пласкою лінією задньої частини. Серед інших особливостей варто згадати кільця з підсвічуванням та віртуальні зовнішні дзеркала заднього виду. Автомобіль виглядає потужно і водночас елегантно. Інтер'єр вражає інноваційним лаком, що світиться і створює цікаві акценти.


audi-galerie-61.jpeg

Шедевр дизайну.

Технологія освітлення, використана в концепт-карі Audi e-tron Sportback, вказує шлях у динамічне та інтелектуальне майбутнє Audi. Задні ліхтарі за допомогою, зокрема, цифрової анімації дозволять у майбутньому забезпечити надзвичайно детальну індикацію для автомобілів, що рухаються позаду. Крім того, вони зможуть проектувати на поверхню дороги додаткові підказки, сприяючи підвищенню рівня безпеки завдяки наочній демонстрації попереджень про гальмування чи індикації напрямку повороту.


audi-galerie-101.jpeg

Настав час для стійкої мобільності.

Альтернативні технології привода від Audi обіцяють захоплююче майбутнє без жодних компромісів. Зокрема, e-tron гарантує дійсно електричне задоволення від керування. Концепт-кар Audi e-tron Sportback свідчить, що повністю електричне майбутнє - надзвичайно багатообіцяюче, і вже сьогодні Audi пропонує цілий ряд потужних гібридних автомобілів. Audi Q7 e-tron quattro*, перший гібридний автомобіль з можливістю заряджання від електромережі з приводом quattro, вирізняється надзвичайною економічністю та найбільшим у своєму сегменті запасом ходу виключно за допомогою електродвигуна. Компактний Audi A3 Sportback e-tron* поєднує сильні сторони електропривода з перевагами двигуна внутрішнього згоряння. Рух за допомогою електропривода та великий запас ходу завдяки потужному 4-циліндровому двигуну роблять його ідеальним для повсякденної експлуатації.

Галерея
Завантажити все
00:00 | 00:00