Audi A4 allroad quattro

A4 allroad quattro

Рідко який шлях надто далекий.

Рідко яка дорога надто погана.

Новий Audi A4 allroad quattro має особливий позашляховий характер. Завдяки поєднанню екстравертного дизайну, з максимальними функціональними можливостями, цей автомобіль займає особливе положення в своєму сегменті. Розширені колісні арки і збільшений дорожній просвіт роблять Audi A4 allroad quattro ідеальним супутником для поїздок по легкому бездоріжжю. Підказка криється в самій назві: наявність системи повного приводу quattro гарантує поліпшену динаміку, оптимізовану передачу тяги і чудові враження від водіння майже на будь-якому дорожньому покритті.

360 °, тривимірний та інтерактивний.

Налаштуйте та переглядайте A4 allroad quattro у 3D. Обертайте автомобіль вільно у всіх напрямках, збільште цікаві деталі та відкривайте задню двері та двері. Просто натисніть на меню опцій у вікні, яке відкриється, і виберіть його. Всі видимі варіанти конфігурації відображаються для вас індивідуально.

Спробуйте зараз
00:00 | 00:00
Міські джунглі

"Деталі не просто деталі, вони роблять дизайн". Про це сказав легендарний американський дизайнер Чарльз Еймс, з його вигаданим твором меблів, як одного з найважливіших творець ХХ століття. Те, що його знання не тільки застосовуються до меблів, вже видно на першій Audi A4 allroad quattro, яка дебютувала в 2009 році і створила абсолютно новий сегмент ринку. З тих пір комбінація високого комфорту водіння з бездоріжжю, повсякденною функціональністю та екстравертизованим дизайном підтверджує якість, яку нова Audi A4 allroad quattro втілює у ще більш стислий спосіб.