Новости Audi

Новости Audi

  • 1400x438_ADIV_P_10281_1.jpg
1400x438_ADIV_P_10281_1.jpg

Новый Audi A1 Sportback.

Идеальный для жизни в городе.


a186760-large.jpg

У 2010 році абсолютна нова лінійка моделей з'явилася на ринку у вигляді Audi А1. А зараз до виходу в світ готується друге покоління успішних компактних автомобілів. Динамічний дизайн є відмінною ознакою нового Audi A1 Sportback. Він стане ідеальним супутником під час їзди у місті, а також у подорожах на далекі відстані. Завдяки мультимедійним системам та системам допомоги водію з повнорозмірних автомобілів Audi A1 Sportback повністю підключений до цифрового світу. Нові лінії оздоблення надають безліч можливостей персоналізації автомобіля.

a186757-large.jpg
Дизайн екстер'єру: виразний та впевнений, з генами першої спортивної моделі Audi UR-quattro.

Довжина Audi A1 Sportback значно збільшилася - аж на 56 міліметрів - і зараз складає 4,03 метра. У той же час ширина залишилася майже незмінною - 1,74 метра. Висота моделі нового покоління складає 1,41 метра, а включно з антеною - 1,43 метра. Широка колія та короткі звиси забезпечують акуратний спортивний зовнішній вигляд. Широка решітка радіатора Singleframe з низькою посадкою та бокові повітрозабірники одразу помітні, якщо глянути на автомобіль спереду. Збоку на капоті є три пласкі прорізи - це характерна ознака Audi Sport quattro, візитівка бренду в автоперегонах ралі з 1984 року.

Новий Audi A1 Sportback також схожий на першу спортивну модель Audi Sport quattro та Audi Ur-quattro, якщо поглянути на нього збоку. Завдяки широким нахиленим заднім стійкам здається, що автомобіль рухається, навіть якщо він стоїть на місці. Лінія даху, яка створює контраст із кузовом, доступна у двох темних кольорах. Вона закінчується над задньою стійкою. Завдяки цьому складається враження, що дах більш плаский, а кузов автомобіля ще нижчий. Усі клиноподібні лінії на бортах - від країв вікон до порогів - направлені вгору до задньої частини. Виразні, ефектні колеса та низька плечова лінія між ними виділяє Audi A1 Sportback у транспортному потоці. Низька лінія між краями крил ще більше привертає увагу до нижньої частини кузова.

a186764-large.jpg

Обладнання S line підкреслює спортивний характер автомобіля Audi, виділяючи його численні особливості. Серед них збільшені повітрозабірники, додаткове оздоблення порогів, видовжений проріз по центру під капотом із двома сегментами та збільшене заднє крило. Топова модель двигуна також помітна завдяки двом виразних вихлопним трубам.

Ефектна графіка денних ходових вогнів із опціональними LED-ліхтарями перегукується з формою крил суден, відомими як підводні крила. Дизайн жалюзі вентиляційних дефлекторів також натхненний конструкцією суден. Сегменти крил на бортах створюють враження максимальної ширини. Низький впевнений погляд у поєднанні з маленькими ромбоподібними сегментами у верхній частині головних фар забезпечує автомобілю спортивний зовнішній вигляд.

Динамічна сегментація також присутня у задніх ліхтарях. Вона підкреслює постійну впізнаваність графіки фар Audi A1 і виражається у виразній 3D-геометрії фар. Непомітний візерунок світла, який створює графічне зображення у темряві, робить задні ліхтарі, які складаються з двох частин, по-справжньому особливими.

Новий Audi A1 Sportback доступний на вибір у десяти кольорах. Дах компактної моделі можна оформити у кольорі, контрастному до передніх стійок та верхнього спойлера. Корпуси зовнішніх дзеркал, краї переднього бокового спойлера та бокові пороги також доступні у контрастних кольорах.

Модель Edition, створена на основі лінійки обладнання S line і доступна після виходу автомобіля на ринок, досить своєрідна. Вона демонструє мову дизайну Audi A1 за допомогою багатьох контрастів. Великі 18-дюймові диски кольору Bronze, White і Black залежно від оздоблення екстер'єру додають виразності певним елементам. Кільця емблеми Audi на боковій частині автомобіля також доступні у кольорі оздоблення. Головні LED-фари та задні LED-ліхтарі нової моделі затемнені. Ця особливість була запозичена у легендарного Audi Sport quattro. Кільця емблеми Audi на решітці радіатора Singleframe і назва моделі у задній частині автомобіля виконані у кольорі Black.

a186759-large.jpg

Вільне поєднання лінійок оздоблення.

Нова особливість Audi A1 Sportback - це модульна структура лінійок. Вона забезпечує надзвичайно високий рівень гнучкості. Вперше клієнти можуть поєднувати різні лінійки оздоблення екстер'єру та інтер'єру на свій розсуд.

Залежно від лінійки оздоблення - Basic, Advanced або S line - елементи дизайну екстер'єру доступні у різних конфігураціях. Пакет стилізації Black виділяє окремі частини автомобіля. Пропонуючи лінії оздоблення Interior advanced, Interior design selection і Interior S line, Audi надає клієнтам додаткові можливості вибору кольорів та матеріалів оздоблення.

a186756-large.jpg

Новий вигляд: дизайн інтер'єру.

«Інтер'єр, виконаний у спортивному стилі, який не притаманний жодному автомобілю з класу компактних" - у цьому полягала основна ідея дизайну. Інтер'єр із виразним дизайном, який можна змінювати згідно зі своїми вподобаннями, також орієнтований на водія. Особливу увагу до спортивного компактного автомобіля привертає дизайн випускних отворів повітрозабірників, капот та ніша цифрових приладів. Усі елементи управління та опціональний дисплей системи MMI touch як ніколи орієнтовані на водія, створюючи особливу панель приладів.

Дисплей та смуга дефлектора системи вентиляції з боку переднього пасажира обрамлені у чорне скло. Опціональний пакет контурного і фонового освітлення наче запалює життя в автомобілі у темряві завдяки LED-елементам, доступним у 30 кольорах на вибір.

Більше простору та комфорту: просторовий концепт.

У новому Audi A1 Sportback більше простору. Завдяки цьому поїздка в автомобілі стає більш комфортною для водія, переднього та заднього пасажирів. Незважаючи на компактний кузов та спортивні вигини даху, дорослі пасажири на задніх сидіннях будуть вражені простором для голови та ніг.

Об'єм багажного відділення збільшився на 65 літрів і становить 335 літрів; зі складеними задніми сидіннями він збільшується до 1090 літрів. Висота порогу багажного відділення складає 67 сантиметрів.

Повністю цифровий: елементи управління та дисплей.

Новий Audi A1 Sportback готовий до цифрового майбутнього. Навіть базову версію оснащено нішею повністю цифрових приладів із високою роздільною здатністю, 10,25-дюймовим дисплеєм та багатофункціональним рульовим колесом. Опціональна цифрова панель приладів Audi virtual cockpit із розширеним переліком функцій надає вичерпну різноманітну інформацію, наприклад анімаційні карти навігації та графічні елементи деяких систем допомоги водію, які відображаються безпосередньо у полі зору водія.

a186776-large.jpg
Повноцінне підключення та вчасне оновлення: мультимедійна система та Audi connect.

Концепт мультимедійної системи у новому A1 Sportback запозичено у повнорозмірних автомобілів. Система MMI radio входить до стандартної комплектації - нею можна керувати за допомогою багатофункціональних кнопок на рульовому колесі або за допомогою дисплею у ніші повністю цифрових приладів. У найдосконалішій конфігурації система MMI navigation plus оснащена 10,1-дюймовим сенсорним екраном, вбудованим у скляну панель. Управління здійснюється за допомогою дотиків, як і на звичайному смартфоні. Система голосового управління покращує взаємодію між водієм та автомобілем.

У поєднанні з Audi connect система MMI navigation plus пропонує водію Audi A1 Sportback такі функції, як гібридна навігація за маршрутом, що розраховує маршрут у хмарі, беручи до уваги ситуації на дорогах.

Серед додаткових особливих характеристик можна виділити вид карти з супутника та нові 3D‑моделі міст, які пропонують точні карти багатьох населених пунктів. Щорічно безкоштовно завантажується та встановлюється до чотирьох карт. Додатково клієнт може використовувати різноманітні онлайн-служби з Audi connect.

Інтерфейс Audi для підключення смартфонів забезпечує постійний зв'язок у дорозі у новому Audi A1 Sportback. Він інтегрується зі смартфонами, які працюють на базі iOS і Android завдяки Apple CarPlay і Android Auto, у середовище MMI, запрограмоване спеціально для них, та пропонує два USB-інтерфейси (USB-A та USB-C зі збільшеною потужністю для заряджання). Інша доступна опція - це Audi phone box, яка забезпечує покращену якість зв'язку з підтримкою LTE та індуктивне заряджання смартфона згідно зі стандартом Audi Qi.

Шанувальники музики та акустичного звучання будуть приємно вражені тюнером Digital Audio Broadcasting, аудіосистемами Audi та Bang & Olufsen Premium Sound System. Система B&O оснащена одинадцятьма динаміками загальною потужністю 560 Ватт. Її 3D-ефект використовує вітрове скло у якості відбиваючої поверхні.

a186770-large.jpg

Безпека понад усе: системи допомоги водію.

Системи допомоги водію, якими оснащено Audi A1 Sportback, також запозичені у повнорозмірних автомобілів. Ці системи утримують компактний автомобіль на безпечній дистанції від транспортних засобів, які рухаються попереду, допомагаючи водію не з'їжджати зі своєї смуги руху та паркуватися.

Система попередження про сходження зі смуги руху Lane Departure Warning, яка входить до стандартної комплектації, допомагає водію утримувати автомобіль на потрібній смузі руху на швидкості від 65 км/год. До складу стандартної комплектації також входить обмежувач швидкості, який не дозволяє Audi A1 Sportback перевищувати обрану максимальну швидкість.

Іншою стандартною функцією є Audi pre sense front. Радіолокаційний датчик виявляє небезпечні ситуації на дорозі, у яких можуть бути задіяні інші транспортні засоби, пішоходів, що переходять дорогу, або велосипедистів, які рухаються попереду, навіть за умов поганої видимості або туману. Система видає акустичний чи візуальний сигнал, щоб попередити водія. У той же час система готова повністю задіяти гальма і у разі потреби вмикає автоматичне екстрене гальмування для того, щоб уникнути неминучого зіткнення або ж зменшити його наслідки. Якщо потрібно, система також використовує захисні засоби, передбачені опціональною системою Audi pre sense basic. Паски безпеки передніх сидінь натягуються завдяки електроприводу, вікна зачиняються, а аварійна світлова сигналізація вмикається.

Асистент адаптивної швидкості також працює, отримуючи дані від радіолокаційних датчиків. Він контролює відстань Audi A1 Sportback до транспортного засобу, що рухається попереду. Якщо автомобіль оснащено коробкою передач S tronic, система працює у діапазоні швидкостей від 0 до 200 км/год; а якщо механічною трансмісією, то діапазон швидкості починається з 30 км/год. У транспортному потоці з частими зупинками Audi A1 Sportback із коробкою передач S tronic задіює гальма для повної зупинки та автоматично відновлює рух за певних умов.

Новий Audi A1 Sportback оснащено різноманітними системами, які допомагають полегшити процес паркування. Вперше у ньому присутня камера заднього виду на додачу до системи паркування заднім ходом. Ультразвукові датчики у передній частині кузова виявляють об'єкти попереду автомобіля та видають акустичне або візуальне попередження. Система допомоги при паркуванні направляє автомобіль у паралельні або перпендикулярні місця для паркування. Нова версія системи допомагає Audi A1 Sportback паркуватися переднім ходом у перпендикулярні місця для паркування, виконуючи необхідні маневри. Система також допомагає водію під час виїзду з паралельних місць для паркування.

a186775-large.jpg

Легкий та надзвичайно міцний: кузов.

Кузов нового Audi A1 Sportback містить сталеві елементи, виготовлені методом гарячого штампування. Жорсткий кузов та ідеальні форми забезпечують спортивний стиль водіння та відсутність настирливого шуму у салоні. Завдяки площі передньої частини кузова 2,07 м² та коефіцієнту аеродинамічного опору 0,31 Audi A1 Sportback може похвалитися дуже низьким рівнем опору вітру.

Потужні та ефективні: двигуни.

Незалежно від того, куди ви вирушаєте -  на прогулянку по місту чи на сімейний вікенд - потужні двигуни Audi A1 Sportback подарують вам незабутні відчуття від подорожі. Ви можете обрати один з ефективних двигунів TFSI потужністю від 70 до 147 кВт. Турбонаддув, пряме впорскування та сажовий фільтр входять до стандартної комплектації.

Після виходу автомобіля на ринок будуть доступні три види двигунів: 3-циліндровий 30 TFSI з робочим об'ємом 1,0 літр та потужністю 85 кВт, 4-циліндровий 35 TFSI з робочим об'ємом 1,5 літра потужністю 110 кВт із системою обслуговування без очікування циліндра (COD) та двигун 40 TFSI потужністю 147 кВт і крутним моментом 320 Нм. Пізніше також з'являться моделі автомобіля, оснащені базовим двигуном 25 TFSI потужністю 70 кВт.

Audi пропонує механічну трансмісію або 7-ступеневу трансмісію S tronic із подвійним зчепленням для всіх двигунів. Винятком є силовий агрегат 40 TFSI, для якого у стандартній комплектації пропонується 6-ступенева трансмісія S tronic.

a186773-large.jpg

Спортивна й точно налаштована: підвіска.

Дизайн осі нового Audi A1 Sportback забезпечує кращу маневреність та спортивний точний режим руху автомобіля. Передня підвіска конструкції McPherson, компактна легка крутильна балка задньої підвіски знаходиться у задній частині автомобіля. Окрім базової версії підвіски, Audi також пропонує динамічну спортивну підвіску у якості опції.

Динамічні пакети оснащення, індивідуально підібрані для кожної версії двигуна, містять різноманітні опції оснащення, щоб забезпечити Audi A1 Sportback більш атлетичну комплектацію. До складу динамічного пакету оснащення Basis входить двигун 25 TFSI, спортивна підвіска, червоні гальмівні супорти та збільшені гальмівні диски. Для інших версій двигуна доступний динамічний пакет оснащення Performance. До його складу входять червоні гальмівні супорти та збільшені гальмівні диски, а також підвіска з амортизаторами, що регулюються, аудіосистема для симулювання звуку двигуна у салоні й Audi drive select.

Гальма нового Audi A1 Sportback можна точно відрегулювати таким чином, щоб вони чітко реагували на натиснення на педаль. Система Hold Assist підвищує безпеку при русі вгору та вниз по схилу, перешкоджаючи коченню автомобіля після його зупинки. Диски доступні у розмірах від 15 до 18 дюймів.

Чотири режими керування для по-справжньому індивідуального водіння: Audi drive select.
Новий Audi A1 Sportback оснащується системою динамічного керування Audi drive select у якості опції на етапі серійного виробництва. Завдяки їй водії можуть обирати режим водіння, який впливатиме на рух автомобіля: Auto, Dynamic, Efficiency й Individual.
/23 Июня 2018/

Возврат к списку


Audi Центр Запорожье 
	Audi Центр Запорожье

Отдел продаж автомобилей:
69050 г. Запорожье, ул. Космическая, 121
Тел.: +38 (050) 420-45-85
salon@audi-center.zp.ua

Сервисный центр:
69050 г. Запорожье, ул. Космическая, 121
Тел.: +38 (061) 222-69-99
Vodafone: +38 (050) 252-92-92
Киевстар: +38 (067) 828-92-92
service@audi-center.zp.ua

Отдел запчастей и аксессуаров:
69050 г. Запорожье, ул. Космическая, 121
Тел.: +38 (061) 222-69-93
Vodafone: +38 (050) 252-92-92
Киевстар: +38 (067) 828-92-92
parts@audi-center.zp.ua

Запись на сервис 
	Запись на сервис

Мы высоко ценим ваше время. Позвоните нам или воспользуйтесь онлайн-записи на сервис!

Записаться на тест-драйв 
	Записаться на тест-драйв

Выбирайте модель с нашего тестового парка и проведите тест-драйв в удобное для Вас время.